2011 - 2012 н.р.

2012 - 2013 н.р.

XV спортивні  ігри  школярів  Васильківщини

змагання з футболу

З  5  по 12 жовтня відбулась першість Васильківського району з футболу серед загальноосвітніх шкіл. Змагання проходили окремо  серед збірних команд  загальноосвітніх шкіл  І-II ступенів та І-IІI ступенів.

В змаганнях серед   шкіл  І-II ступенів брали участь сім з восьми шкіл району. Знову участь в змаганнях не брала  Гвоздівська ЗОШ І-II ступенів ( директор Климчук Л.В., вчитель фізичного виховання Ситниченко М.М.). У цілому змагання пройшли на високому рівні й в напруженій боротьбі. Ось їх результати:

·         1 місце – Кожухівська ЗОШ

·         2 місце – Путрівська ЗОШ

·         3 місце – Вінницькоставська ЗОШ

У змаганнях серед загальноосвітніх шкіл І-IІI ступенів брали участь 23 команди. Спочатку пройшли зональні змагання в трьох територіальних зонах і по дві кращі команди ввийшли до фіналу, де розіграли призові місця. Фінальна частина відбулась на мальовничому стадіоні села Ксаверівка, де шість команд змагались в двох підгрупах по три команди, а потім в стикових матчах розігрували місця з першого по шосте.

Шосте місце посіла команда Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, поступившись п’ятим місцем команді Глевахівської ЗОШ І-ІІІ ст. У матчі за третє-четверте місце змагались хлопці з Мар’янівки та Саливінок. Два тайми закінчилось у нічию (1х1), і долю третього місця вирішували пенальті.    Влучнішими виявились юнаки з Мар’янівки  (2х1) і вони ж посіли почесне третє призове місце. В головному матчі за чемпіонство зустрілись команди Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.  та Митнишької ЗОШ І-ІІІ ст. Основний час гри теж закінчився з рахунком (1х1), але  пенальті краще пробили юнаки з Митницької ЗОШ І-ІІІ ст., які й стали чемпіонами Васильківського району серед ЗОШ  у 2011 році. Друге місце посіла сильна команда з Гребінківської  ЗОШ І-ІІІ ст., яка стала срібним призером Чемпіонату. Всі переможці та призери отримали кубки і грамоти , а кожний гравець команд-призерів повіз додому медаль і грамоту за завойоване місце в цих змаганнях.

Змагання були організовані відділом освіти (начальник Гейко І.М.) і відділом з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації  (в.о. начальника Терещенко В.В.), районною дитячо-юнацькою спортивною школою (директор Нехта В.В.)  та  федерацією  футболу  Васильківського  району  (голова Матушевич Л.В.).

Загальні місця інших команд шкіл дивись в підсумковій таблиці XV спортивних ігор школярів Васильківщини.