Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 15 » Бронзові призери «Шкіряного м’ячу»
09:21
Бронзові призери «Шкіряного м’ячу»

13 травня в місті Біла Церква на стадіоні «Зміна» відбувся фінал Київських обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2003 року народження. В фіналі цих змагань приймали участь шість кращих команд області, які стали переможцями зональних змагань, серед них і команда Васильківського району. Це вихованці районної ДЮСШ, які навчаються в Калинівській ЗОШ №1 та Іванковичівському НВК.

Змагання в фіналі проходили в двох групах. Виборовши в своїй групі друге місце, наша команда завоювала право зіграти в матчі за бронзові нагороди з командою з Миронівки.

Матч видався дуже напружений і важкий. В першому таймі наші хлопці пропустили м’яч в свої ворота. В другому, їм вдалась відігратись і вийти в перед, але миронківчани змогли зрівняти рахунок. До останьої хвилини рахунок був 3:3. Одна з останніх атак нашої команди була зупинена порушенням правил в карному майданчику команди з Миронівки. Суддя, без вагань призначив 9-ти метровий штрафний удар. Гравець нашої команди Марченко Ілля, не дав шансу воротареві забивши такий потрібний гол, який приніс третє місце і бронзові нагороди команді Васильківського району в обласних змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Оргкомітет фінальних змагань кращим захисником визнав гравця нашої команди Чорненка Олександра.

Вітаємо наших хлопців і тренера Осьмака Олександра Миколайовича з цим успіхом. Висловлюємо вдячність Калинівській селищній раді та її голові Олексенко Ю.О. за  сприяння в організації поїздки на фінал обласних змагань.

Переглядів: 434 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0