МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РДА

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Вересень » 20 » Легкоатлетична спартакіада школярів Васильківського району!
16:18
Легкоатлетична спартакіада школярів Васильківського району!

Відбулась легкоатлетична спартакіада школярів Васильківського району серед учнів 7- 9 класів загальноосвітніх шкіл яка присвячена Дню фізичної культури та Олімпійському тижню в Україні.

Вона дала старт XXXIII Спортивним іграм школярів Васильківщини, які будуть проходити протягом 2019-2020 навчального року по десяти видам спорту.

Легкоатлетична спартакіада відбулась на стадіоні селища Калинівка, куди прибуло 35 команд загальноосвітніх шкіл району. На параді відкриття до 400-х спортсменів, вчителів фізичної культури, директорів шкіл та вболівальників зі словами привітаннь звернулись: В.О. голови Васильківської РДА Кудренко Сергій, начальник відділу освіти Васильківської РДА Сукенніков Олексій та селищний голова Калинівки Олексенко Юлія. Вони привітали учасників і побажали чесної спортивної боротьби та перемог.

На протязі дня в чотирьох секторах, йшла справжня спортивна та безкомпромісна боротьба. Юнаки та дівчата боролись за кожний сантиметр та кожну секунду, що давало їм право на нагороди.

Суддівська бригада на чолі з головним суддею змагань-почесним працівником фізичної культури та спорту України Кучмою Василем та головним секретарем змагань - затупником директора ВР ДЮСШ з навчально-тренувальної роботи Шаропатим Олександром спрацювали оперативно та на відміно. Точно зафіксований та врахований результат кожного учасника легкоатлетичної спартакіади.

По закінченню змагань всі переможці і призери отримали свої медалі та грамоти. Нагородження проводив директор Васильківської районної ДЮСШ – почесний працівник фізичної культури та спорту України Нехта Володимир.

Переможцями та призерами районної легкоатлетичної спартакіади в особистому заліку стали:

БІГ  100 м

(юнаки):

1 місце – Волошин Дмитро  (Калинівський НВК №1)

2 місце – Черкасов Орест (ОНЗ Гребінківський НВК)

3 місце – Мартиненко Денис (НВК «Ковалівська гімназія»)

(дівчата):

1 місце – Вільхова Соломія (Гребінківська гімназія)

2 місце -  Гапоненко Елеонора (ОНЗ Гребінківський НВК)

3 місце – Ноянова Анастасія (ОНЗ Путрівський НВК)

СТРИБКИ  В  ДОВЖИНУ

(юнаки):

1 місце – Зімін Едуард (ОНЗ Гребінківський НВК)

2 місце – Нестеренко Євген (Кожухівська ЗОШ)

3 місце – Волошин Владислав (Данилівська ЗОШ)

(дівчата):

1 місце – Ноянова Анастасія (ОНЗ Путрівський НВК)

2 місце – Вільхова Соломія (Гребінківська гімназія)

3 місце – Гузенко Ірина (Плесецька ЗОШ)

МЕТАННЯ  М’ЯЧА 

(юнаки):

1 місце – Лісовик Антон (Митницький НВК)

2 місце – Зімін Едуард (ОНЗ Гребінківський НВК)

3 місце – Литвин Фелікс (Калинівська ЗОШ №2)

(дівчата):

1 місце – Бондарь Вікторія (Барахтівський НВК)

2 місце – Ліченко Дарина (Лосятинська ЗОШ)

3 місце – Яковенко Яна (Яцьківський НВК)

ЕСТАФЕТА   4 х 100 м

1 місце – ОНЗ Гребінківський НВК

2 місце – ОНЗ Путрівський НВК

3 місце – Гребінківська гімназія

В загально-командному заліку легкоатлетичної спартакіади школярів Васильківського району (в який входили результати змагань по всіх видах програми кожного учасника) місця команд загальноосвітніх шкіл розподілились в такому порядку:

1 місце – ОНЗ Гребінківський НВК

2 місце – ОНЗ Путрівський НВК

3 місце – Калинівський НВК №1

4 місце – Гребінківська гімназія

5 місце – Кожухівська ЗОШ

6 місце – Плесецька ЗОШ

7 місце – Калинівська ЗОШ №2

8 місце – Глевахівська ЗОШ

9 місце –Тростинський НВК

10 місце – Великобугаївський НВК

11 місце – Мар’янівський НВК

12 місце – Ксаверівська ЗОШ

13 місце – Малосолтанівська ЗОШ

14 місце – Пшеничненський НВК

15 місце – Великосолтанівський НВК

16 місце – Барахтівський НВК

17 місце – КрушинськаЗОШ

18 місце – СаливінківськаЗОШ

19 місце – Іванковичівський НВК

20 місце – НВК «Ковалівська гімназія»

21 місце – Устимівська ЗОШ

22 місце – Яцьківський НВК

23 місце – Кодаківська ЗОШ

24 місце – Лосятинська ЗОШ

25 місце – Здорівський НВК

26 місце – Дослідницька ЗОШ

27 місце – Великовільшанський НВК

28 місце – Митницький НВК

29 місце – Дзвінківський НВК

30 місце – Застугнянська ЗОШ

31 місце – Данилівська ЗОШ

32 місце – Погребівський НВК

33 місце – Гвоздівський НВК

34 місце – Вінницько–Ставський НВК

35 місце – Мархалівський НВК

 

Не приймали участь в спартакіаді:

Пологівський НВК

Порадівський НВК

Вільшансько-Новоселицький НВК

Вітаємо всіх переможців і призерів легкоатлетичної Спартакіади в особистому і командному заліку. Оргкомітет по проведенню змагань висловлює слова вдячності всім командам та директорам шкіл, які прийняли активну участь в змаганнях, а також  дякує за співпрацю та допомогу Калинівській селищній раді та сектору культури та туризму Васильківської РДА.

Переглядів: 52 | Додав: adminschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Календар

«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Відділ освіти

Освітянські сайти

Ми у Facebook

Профосвіта вчителя

2019/2020 н.р

Корисні посилання

 pedpresa.com

Захист прав дітей

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Архів записів