Користувачів: 0
Головна » 2014 » Лютий » 5 » Першість району з баскетболу серед дівчат
22:22
Першість району з баскетболу серед дівчат

З початком 2014 року продовжилось спортивне життя в загальноосвітніх школах Васильківського району. З 22 січня по 5 лютого  в чотирьох спортивних залах  проходила першість Васильківського району з баскетболу серед збірних команд дівчат загальноосвітніх шкіл.

Організували і провели  змагання : відділ освіти райдержадміністрації  (начальник відділу Гейко І.М.), Васильківська  районна дитячо-юнацька спортивна школа( директор Нехта В.В.), та сектор молоді та спорту РДА ( завідуючий сектором Терещенко В.В.).

В трьох зонах проходили змагання команд  шкіл I-III ступенів та окремо виборювали першість команди шкіл I-II ступенів. В Гребінківській зоні дві путівки в фінал виборювали п’ять команд:Гребінківської ЗОШ, Саливінківської ЗОШ, Пологівської ЗОШ, Дослідницької ЗОШ та Гребінківської гімназії. Змагання проходили по коловій системі. Несподіванок не відбулось. В чесній спортивній боротьбі   путівки в фінал вибороли команди  дівчат Дослідницької  та Гребінківської загальноосвітніх шкіл.

В Кодаківській зоні боролись за місце в фіналі 4 команди: Кодаківської ЗОШ, НВК «Ковалівська гімназія», Ксаверівської  ЗОШ та Устимівської  ЗОШ. Фортуна виявилась прихильною до команд Ксаверівської школи та Ковалівської гімназії які і вийшли в фінальну частині змагань.

У Калинівській зоні де приймало участь  4 команди (Калинівська ЗОШ №1 ,Калинівська ЗОШ №2,Глевахівська ЗОШ, Плесецька ЗОШ ) результат теж став очікуваним.В фінал з першого місця вийшла команда Плесецької ЗОШ ,а з другого  місця Калинівської ЗОШ №1.

Фінальна частина першості району з баскетболу була проведена  5 лютого в спортивному залі Гребінківської загальноосвітньої школи. Шість команд фіналістів  за допомогою жеребкування були розподілені на дві підгрупи змагання в яких пройшли по коловій системі.

Група – А                                                     Група – Б

1. Плесецька ЗОШ                                  1.Дослідницька ЗОШ

2. Гребінківська ЗОШ                              2.Калинівська ЗОШ  №1

3.Ксаверівська ЗОШ                               3.НВК «Ковалівська гімназія»

Змагання в групах проходили в запеклій і напруженій боротьбі так як до фіналу вийшли найсильніші команди дівчат загальноосвітніх шкіл Васильківського району.

Потім відбулися стикові матчі  між командами які в своїх підгрупах зайняли перші та другі місця.

В матчі за третє місце зустрілись команд які в своїх групах по підсумках колового турніру зайняли друге місце -  Ксаверівської ЗОШ  та Калинівської ЗОШ №1 . Перемогу здобули  і почесне призове місце посіли дівчата з Ксаверівської загальноосвітньої школи ( вчитель Рутківський В.В.).

Фінальний матч за перше місце в баскетбольній першості району 2014 року між командами Плесецької  ЗОШ  ( вчитель Фоя М.Ф.)  та  Дослідницької  ЗОШ  (вчитель  Слободяник М.М.) пройшов в напруженій боротьбі . Час матчу закінчився. По переду на  одне очко була команда Плесецької школи,але в дівчат з Дослідницького були ще, два штрафних кидки, закинувши які, вони здобували перемогу. Нервове напруження, не дало змоги гравцю команди Дослідницької школи влучити в кошик бодай раз! Перемогу в матчі, а з нею і Кубок Чемпіонів району отримала команда дівчат Плесецької загальноосвітньої школи (директор Савченко Л.М.).

В змаганнях серед команд дівчат загальноосвітніх шкіл  I-II ступенів які проходили  в спортивному залі Кожухівської  школи прийняло участь  п’ять  команд.  В цій молодшій групі змагання проходили теж цікаво та захоплюючи. В підсумку місця в турнірній таблиці розподілились так: 1 місце - Кожухівська ЗОШ, 2 місце – Дзвінківська ЗОШ, 3 місце - Пітрівська ЗОШ, 4 місце -Вінставська ЗОШ, 5 місце - Великобугаївська ЗОШ.

Всі переможці і призери на параді закриття змагань та підведенні підсумків першості Васильківського району з баскетболу серед дівчат  в 2014 році  отримали грамоти ,медалі та кубки з рук директора районної дитячо-юнацької  спортивної школи  Нехти В.В. та завідуючого сектором молоді та спорту Василькіької райдержадміністрації  Терещенка В.В.

Всі команди що приймали участь у змаганнях показали високий рівень майстерності і щире бажання досягти нових висот у цьому популярному виді спорту.