Користувачів: 0
Головна » 2014 » Лютий » 20 » ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ
22:13
ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

З 12 по 19  лютого 2014 року  відбулася  першість  Васильківського  району  з  волейболу  серед  хлопців.  В  них  прийняли  участь  команди   21-ої  загальноосвітньої  школи  району.  Не  зайвим  буде  нагадати,  що  волейбол – це  один з  найпопулярніших  видів  спорту  в  усьому  світі. Ним  займається  як  підростаюче  покоління,  так і  люди  літнього  віку.  Це  емоційна  командна гра, що  сприяє  розвитку  волі,  почуття  колективізму,  та  відповідальності.

Цьогорічну першість району серед школярів організували та провели: відділ освіти  райдержадміністрації (начальник відділу  Гейко І.М.), Васильківська районна  дитячо – юнацька  спортивна школа (директор Нехта В.В.) та сектор молоді та спорту  РДА (завідуючий  сектором  Терещенко В.В.)

Зональні змагання з волейболу проходили в трьох зонах  у спортивних залах  Гребінок, Калинівки  та Митниці .

В  гребінківську  зону  за  здобуттям двох  путівок  в  фінал  своїх  представників  надіслали  сім загальноосвітніх шкіл :  Саливінківська,  Вільшансько -Новоселицька,  Гребінківська,  Лосятинська,  Дослідницька,  Пологівська  та  Гребінківська  гімназія.  Змагання  проходили  за  коловою  системою.  Так  як  всі  команди  показали  достатньо  високий  рівень  майстерності,  кожна  гра  стала для  численних  глядачів  цікавим, захоплюючим  видовищем.  В  ході  гострої,  напруженої  боротьби,  що  тривала  більше  шести  годин,  бажані  путівки  до  фіналу  здобули  команди  Гребінківської  ЗОШ  та  Лосятинської  ЗОШ.

До  Калинівської  зони  за правом боротися в фіналі з найсильнішими приїхало вісім команд:  Здорівська  ЗОШ,  Крушинська ЗОШ,  Мархалівська ЗОШ, Іванковичівська  ЗОШ,  Плесецька ЗОШ,  Глевахівська  ЗОШ, Калинівська ЗОШ №1 та Калинівська  ЗОШ №2. Фортуна в цей день була прихильною до  спортсменів  Глевахівської  ЗОШ  та Калинівської  ЗОШ №2.

У  Ксаверівській  зоні змагання якої проходили в селі Митниця   за путівки   до  фіналу боролось  шість   команд.  Це  представники  Барахтянської  ЗОШ,  Митницької  ЗОШ,  Кодаківської  ЗОШ,  Ковалівської  гімназії,  Устимівської  ЗОШ  та  Ксаверівської  ЗОШ.  Всі  команди  намагались  показати  свої  вміння,  свою  майстерність  та  професіоналізм. Найкращим чином це вдалося показати команді  НВК « Ковалівська  гімназія»,  яка  поступилася  лише  переможцю зональних змагань  -  команді НВК «Барахтівський»,  зайнявши,  таким  чином, почесне  друге  місце  і  можливість  поборотись  за  медалі  в  фінальних  іграх.

Фінал пройшов 19 лютого в спортивному залі Глевахівської загальноосвітньої школи. Команди фіналісти були розбиті на дві підгрупи, змагання в яких пройшли по коловій системі в одне коло:

Група А:                                                        Група Б:

1. Глевахівська ЗОШ                        1. Гребінківська ЗОШ

2. Лосятинська ЗОШ                         2. Калинівська ЗОШ №2

3. НВК «Ковалівська гімназія»          3. НВК Барахтівський

Потім були зіграні стикові матчі за 3-4 та 1-2 місця.  В малому фінальному матчі за третє місце зустрілись команди які в своїх групах посіли другі місця. Це команди Глевахівської ЗОШ (вчитель фіз-ри Сухомлин О.М.) та НВК Барахтівський ( вчитель фіз-ри Гусакова Т.С.). Матч завершився перемогою більш досвідчених  юнаків із  селища Глеваха які і посіли третє призове місце.

На завершення глядачі отримали задоволення від головного фіналу за чемпіонство. В ньому зустрілись  вже знайомі суперники по минулих змаганнях,  гравці які не раз зустрічались у вирішальних  поєдинках, це команди Гребінкісьвої ЗОШ  (вчитель фіз-ри Сухомлин О.М.) та  Лосятинської  ЗОШ  (вчитель фіз-ри Крот О.В.).  Цей матч пройшов  у красивій і напруженій спортивній боротьбі. Ініціатива переходила від одної команди до іншої. Але фортуна була прихильнішою до юнаків з Гребінок і в підсумку вони перемогли.

Отже Чемпіонами Васильківського району серед юнаків з волейболу стала команда Гребінківської школи , а підсумкова таблиця фінальної частини чемпіонату виглядає так: 1 місце - Гребінківська ЗОШ, 2 місце - Лосятинська ЗОШ, 3 місце - Глевахівська ЗОШ, 4 місце - НВК Барахтівський, 5 місце - НВК «Ковалівська гімназія», 6 місце - Калинівська ЗОШ №2. Всі переможці і призери отримали кубки медалі та грамоти з рук радника голови Васильківської районної ради Гладкової Т.А. , помічника голови районної ради Бобирь Д.С., завідуючого сектором молоді та спорту Терещенка В.В, та директора районної ДЮСШ Нехти В.В.

Інструктор–методист районної ДЮСШ                              Бутенко Л.Л.

Переглядів: 726 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0