Користувачів: 0
Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Першість Васильківського району з футболу
09:43
Першість Васильківського району з футболу

Завершилась першість Васильківського району з футболу серед збірних команд загальноосвітніх шкіл. Всього в змаганнях приймало участь 26 команд. В фінальній частині, яка відбулась 10 жовтня 2018 року в селі Ковалівка за медалі боролись шість переможців зональних змагань. Команди, методом жеребкування розподілені на дві групи, змагання в яких пройшли по коловій системі.

В групі А грали: Глевахівська ЗОШ, Калинівський НВК та Малосалтанівська ЗОШ.

В групі Б: НВК "Ковалівська гімназія", ОНЗ Гребінківський НВК та Путрівський НВК.

Боротьба йшла за кожний м’яч, за кожний заліковий бал. Іноді, як в футболі буває, свою роль грало везіння….

Після групових змагань, команди які перемогли в групах грали за 1-2 місце, а команди, які зайняли в другі місця, за 3-4. Отже в матчі за бронзові нагороди зустрілись команди Глевахівської ЗОШ та Путрівського НВК. В першому таймі, рівна гра. В другому хлопцям з Путрівки  вдалось забити три сухі м’ячі і здобути перемогу.

В головному фіналі за чемпіонство грали команди ОНЗ Гребінківський НВК та Калинівський НВК №1. Гра була рівна та безкомпромісна. Основний час закінчився з рахунком 1-1. Все вирішувалось в серії післяматчевих пенальті. Тут влучнішими виявились гребінківчани, які перемогли з рахунком 4-3 завоювавши золоті нагороди першості. Підсумкова таблиця фінальної частини, має такий вигляд:

1 місце - ОНЗ Гребінківський НВК (тренер Машина А.М. та Столяренко В.А.)

2 місце - Калинівський НВК (тренер Онопрієнко О.І.)

3 місце - Путрівський НВК (тренер Табатадзе А.В. та Кучма В.М.)

4 місце - Глевахівська ЗОШ (тренер Михайленко Л.І.)

5 місце - НВК «Ковалівська гімназія» (тренер Ярошенко М.І.)

6 місце - Малосалтанівська ЗОШ (тренер Тихонюк С.М.)

Кращі гравці команд отримали цінні подарунки від ФК «Колос» (Ковалівка) на базі якої проводився фінальний турнір. Переможці і призери змагань отримали медалі та грамоти відділу освіти Васильківської РДА та Васильківської районної ДЮСШ. Слова подяки районній федерації футболу за роботу суддів на змаганнях та адміністрації НВК «Ковалівська гімназія»,  за сприяння та допомогу в організації фінальної частини змагань.

Переглядів: 371 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0