Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Жовтень » 15 » Першість Васильківського району з футболу серед шкільних команд
20:25
Першість Васильківського району з футболу серед шкільних команд

З 8 по 15 жовтня 2014 року проходила  першість Васильківського  району з футболу серед команд загальноосвітніх шкіл, яка була організована відділом освіти райдержадміністрації та Васильківською районною дитячо-юнацькою спортивною школою.

Мета проведення змагань: популяризація та  подальший  розвиток футболу в районі, визначення кращих футболістів та кращих команд загальноосвітніх  шкіл району.  Футбольні  змагання  проходили в три  етапи: зональні  змагання, півфінали  і фінал.

В  зональних  змаганнях, які проходили на стадіонах чотирьох населених пунктів   Васильківського району, прийняла участь 31  команда загальноосвітніх  шкіл.

На  стадіон  селища  Гребінки прибуло  п’ять команд загальноосвітніх шкіл, які   за  територіальним принципом  віднесені  до Гребінкіської  зони. В результаті жорсткої спортивної боротьби за коловою  истемою гри до півфіналу вийшли дві команди, які зайняли в цих змаганнях перше та друге місце. А місця в зоні  розподілились так:

1 місце  -  Гребінківська  ЗОШ,                                     4  місце  -  Саливінківська  ЗОШ,

2 місце  -  Вільшансько – Новоселицький  НВК,            5 місце  - Дослідницька  ЗОШ.

3 місце  -  Гребінківська  гімназія,

На двох стадіонах села Ксаверівка в цей же  день проходили змагання іншої  зони. В них взяли участь дев’ять команд загальносвітніх шкіл. Вони були розбиті на дві підгрупи, в яких місця розподілились таким чином:

1 місце  -  Мар’янівська  ЗОШ,                                            6 місце  -  Застугнянська  ЗОШ,

2 місце  -  НВК «Ковалівська  гімназія»,                              7 місце  -  Барахтівська  ЗОШ,

3 місце  -  Ксаверівська  ЗОШ,                                            8 місце  -  Устимівська  ЗОШ,

4 місце  -  Пшеничнянська  ЗОШ,                                        9 місце  -  Митницька  ЗОШ.

5 місце  -  Кодаківська  ЗОШ,

Команди сіл Мар’янівка та Ковалівка зайняли відповідно перше та друге  місця  і  вийшли  до  півфіналу.

В цей же час селище Глеваха приймало десять команд загальноосвітніх  шкіл, що  відносяться до цієї зони. В запеклій боротьбі право за вихід до півфіналу вибороли команди Калинівської ЗОШ №2 та Глевахівської ЗОШ, які зайняли відповідно перше та друге місце.

3  місце  - Малосолтанівська  ЗОШ,                              7  місце  -  Данилівська  ЗОШ,

4  місце  -  Мархалівська  ЗОШ,                                   8  місце  -  Плесецька  ЗОШ,

5  місце  -  Калинівська  ЗОШ №1,                                 9  місце  -  Путрівська  ЗОШ,

6  місце  -  Крушинська  ЗОШ,                                       10   місце  -  Здорівська  ЗОШ.

В   цей  же день - 8  жовтня  2014року -  пройшли  змагання  за  коловою системою між командами  загальноосвітніх  шкіл  І-ІІ  ступенів  в селі Кожухівка, в яких прийняло участь сім команд: Великобугаївська ЗОШ, Великосолтанівська ЗОШ, Вінницько– Ставський НВК,  Гвоздівська ЗОШ, Дзвінківський НВК, Кожухівська ЗОШ та Порадівська ЗОШ. В підсумку напруженої спортивної  боротьби, яка проходила на стадіоні  Кожухівської загальноосвітньої школи, місця між командами розподілились так:

1 місце – Кожухівська  ЗОШ,

2 місце – Дзвінківський  НВК,

3 місце – Великосолтанівська  ЗОШ

4  місце  -  Гвоздівська  ЗОШ,                          6 місце  -  Вінницько – Ставський  НВК,

5 місце  -  Порадівська  ЗОШ,                          7 місце  -  Великобугаївська  ЗОШ.

11  жовтня  2014 року відбулися півфінальні матчі  між командами загальноосвітніх шкіл, які зайняли перше та друге місце в зональних змаганнях.

На стадіоні «Кристал» смт.Гребінки зустрілися три команди, після запеклої боротьби між якими і  вирішилась доля переможця.  Як і слід було очікувати, нею стала команда Гребінківської ЗОШ, яка   показала непогану технічну та ігрову майстерність та  волю  до  перемоги.

Друге місце  дісталось  НВК «Ковалівська  гімназія» /за показниками кількості забитих м’ячів/, а третьою стала команда  Глевахівської  ЗОШ.

Матчі другої півфінальної групи проходили на стадіоні с.Ксаверівка.

В них взяли участь переможці зональних змагань, а саме: Калинівська ЗОШ №2, Мар’янівська ЗОШ та Вільшансько – Новоселицький НВК. Прогнозовано переможцем в цій підгрупі стала фіналіст розіграшу по футболу 2013 року команда Мар’янівської  ЗОШ.

Команда Вільшансько-Новоселицької НВК не мала остатнього досвіду виступів у півфіналі, тому вона поступилась досвідченій команді Калинівської ЗОШ № 2, яка в результаті й посіла друге  місце  з правом виходу  в фінал.

Кульмінацією цього спортивного свята став фінал, який відбувся на чудовому, нещодавно відкритому, футбольному полі зі штучним покриттям стадіону села Іванковичі. Прийняти участь у фіналі  завоювали команди, які стали переможцями у півфіналі  /Гребінківська ЗОШ і Мар’янівська  ЗОШ/ - ці команди боролись 1-2 місця, та команди, які зайняли  другі місця у півфінальних групах /Калинівська ЗОШ №2 і НВК «Ковалівська  гімназія»/ вони  мали  вирішити  долю бронзових  нагород.  Ці команди й розпочали змагання. Боротьба за третє місце була вкрай напружена. В результаті  спортивного двобою перемога з рахунком  2:0 в матчі та третє місце дісталось команді НВК  «Ковалівська  гімназія». Команда  Калинівської ЗОШ №2  зайняла почесне четверте місце.

Матч за  перше  –  друге місце між командами Гребінківської ЗОШ та Мар’янівської ЗОШ проходив  в  напруженій безкомпромісній боротьбі. Боротьба точилась на кожному клаптику футбольного поля і  закінчилась з рахунком  3:1  на  користь Гребінківської ЗОШ, яка і здобула золоті  нагороди.

Срібні  нагороди  дістались  дружній команді  Мар’янівської ЗОШ .

Оргкомітет  змагань  визначив кращих  гравців першості по номінаціях, які отрмали нагороди:

кращий  воротар    -    Озадовський  Руслан  /Калинівська  ЗОШ  №2/,

кращий  захисник    -    Бургело  Олександр  /НВК  «Ковалівська  гімназія»/,

кращий  півзахисник   -   Талалай  Валентин   /Мар’янівська  ЗОШ/,

кращий  нападник   -   Біда  Віталій  /Мар’янівська  ЗОШ/,

кращий  гравець   -   Случинський  Владислав    / Гребінківська  ЗОШ/.

На парад закриття та нагородження переможців та призерів першості району з футболу  завітали : голова  Васильківської районної ради Веремейчик Віктор Петрович за підтримки якого проходили ці змагання, голова районної федерації футболу Матушевич Леонід Васильович, завідуючий сектором  молоді і  спорту Васильківського району Терещенко Василь Васильович, які виступили перед  учасниками  змагань зі словами вітання та побажання подальших успіхів у такому красивому та  видовищному  виді спорту, як футбол. Слова вітання від відділу  освіти учасникам змагань передали : почесний працівник фізичної культури та спорту  методист  відділу освіти Васильківської РДА  Кучма  Василь Миколайович та директор Васильківської  районної ДЮСШ Нехта Володимир Васильович.  Всі   учасники фінальних матчів були  нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Оргкомітет висловлює вдячність за допомогу в організації фінальних змагань сільському голові с. Іванковичі Еременко Руслану Віталійовичу та  Васильківській районній федерації футболу.

Методист районної  ДЮСШ                    Бутенко Л.Л.

Переглядів: 1380 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0