Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Першість Васильківського району з футболу серед школярів
09:42
Першість Васильківського району з футболу серед школярів

12 жовтня на стадіоні села Іванковичі відбувся фінал Васильківського району з футболу серед збірних команд 7-9 класів загальноосвітніх шкіл, який проводив відділ освіти Васильківської РДА (начальник Гейко І.М.) та Васильківська районна ДЮСШ (директор Нехта В.В.).

В фіналі ,за звання Чемпіона, змагались шість переможців зональних змагань. Команди були розподілені на дві групи, змагання в яких пройшли по коловій системі. Після групових змагань відбулись стикові матчі.

В боротьбі за третє місце зійшлись команди Кодаківської ЗОШ та Іванковичівського НВК.

В напруженій боротьбі, з рахунком 2-0  перемогу  і бронзові нагороди здобули хлопці з Іванковичів.

В головному фіналі за перше місце зустрілись команди Калинівської ЗОШ №1 та Гребінківської ЗОШ.Два тайми, на полі точилась жорстка, спортивна боротьба. В кінці першого тайму команда Калинівки залишилась в меншості, після видалення одного із основних граців. Весь другий тайм гребінківчани провели в атаках, але рахунок першого тайму 2-1 на користь Калинівської ЗОШ №1 не змінився до кінця гри. Команда Калинівки, другий рік поспіль стає Чемпіоном.

Підсумкова таблиця фінальної частини першості Васильківського району з футболу має такий вигляд:

1 місце -  Калинівська ЗОШ №1

2 місце - Гребінківська ЗОШ

3 місце - Іванковичівський НВК

4 місце - Кодаківська ЗОШ

5 місце - Путрівський НВК

6 місце - Кожухівська ЗОШ.

Команди переможниці і призери змагань були нагороджені Кубками, медалями та грамотами.

Переглядів: 529 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0