Користувачів: 0
Головна » 2014 » Січень » 9 » Районні змагання юних баскетболістів!
20:01
Районні змагання юних баскетболістів!

8 - 9 січня 2014 року відбулась відкрита першість Васильківського району з баскетболу серед юнаків 2000-2002 року народження, в якій взяли участь вихованці районної дитячо-юнацької спортивної школи та учні загальноосвітніх шкіл району. Змагання проходили в  селищі Гребінки в спортивному залі місцевої школи. Спочатку змагання проходили по коловій системі двох підгрупах, потім відбулися стикові матчі за розподіл місць в фіналі. В матчі за 5-6 місце зустрілись команди Дослідницької та Ксаверівської загальноосвітніх шкіл. Перемогу здобули хлопці із Ксаверівки.

В матчі за 3-4 місце зустрілись  команди районної ДЮСШ – 2 (Гребінківська ЗОШ) та Устимівськвської ЗОШ.   Перемогу в грі і третє місце посіли юнаки з Устимівки.

В фінальному матчі за 1-2 місце  боролись команди районної ДЮСШ-1(Гребінківська ЗОШ) та НВК «Ковалівська гімназія».  В напруженій спортивній боротьбі перемогла перша команда спортивної школи.

Отже в фіналі місця розподілились таким чином:

1місце - команда ДЮСШ-1(Гребінківська ЗОШ) тренер- Москалюк Н.В.

2місце -  команда НВК «Ковлівська гімназія»  тренер- Сулима Д.І.

3місце-  команда Устимівської ЗОШ  тренер- Сидорчук М.І.

4місце-  команда ДЮСШ-2(Гребінківська ЗОШ) тренер- Бутенко Л.Л.

5місце-  команда Ксаверівської  ЗОШ  тренер- Рутківський В.В.

6місце-  команда Дослідницької  ЗОШ  тренер- Слободяник М.М.

По закінченню змагань всі переможці і призери районної першості отримали медалі і грамоти від сектору молоді та спорту РДА (завідуючий сектором –Терещенко В.В.) та районної дитячо-юнацької спортивної школи (директор –Нехта В.В.) Ці змагання були організовані і проведені тренерською радою  та адміністрацією ДЮСШ в співпраці з сектором молоді та спорту Васильківської райдержадміністрації.

Безпосереднє проведення змагань було покладено на головного суддю змагань - Михайлюка О.О. та головного секретаря Шаропатого О.В., які виконали свою роботу на високому рівні.

Переглядів: 669 | Додав: Ірішка | Рейтинг: 0.0/0