Користувачів: 0
Головна » 2015 » Травень » 26 » «Вертикаль-2015»: туристським традиціям вірні!
20:52
«Вертикаль-2015»: туристським традиціям вірні!

Суддівська колегія підвела підсумки традиційного зльоту-змагань юних туристів Васильківщини «Вертикаль-2015»,  який відбувся 19 травня 2015 року в лісовому масиві поблизу села Велика Солтанівка.

В цьому році в змаганнях з техніки спортивного туризму та конкурсній програмі взяли участь 18 команд загальноосвітніх шкіл району.

Юні туристи змагалися за програмою: туристична смуга перешкод, топографічний диктант, укладка  рюкзака, в’язання вузлів, розпалювання багаття, встановлення намету, перша медична допомога, художня самодіяльність туристів.

Переможцями та призерами змагань в загальнокомандному заліку стали: команда НВК «Ковалівська гімназія» - І місце, команда Ксаверівської ЗОШ І-ІІІст. – ІІ місце, команда Глевахівської ЗОШ І-ІІІст. –ІІІ місце. Третє місце, також, посіла команда ЦДЮТ, яка виступала поза конкурсом. ЇЇ учасниками були вихованці 7-9 років.

Гербут Тетяна (Дослідницька ЗОШ І-ІІІст.) – ІІІ місце

(в молодшій віковій групі серед хлопців)

Коваленко Руслана (Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ст.) – ІІІ місце

Переможці та призери зльоту отримали грамоти та кубки від організаторів змагань та  медалі від сектору молоді і спорту Васильківської райдержадміністрації.

Оргкомітет та суддівська колегія зльоту-змагань  щиро дякують вихованцям ЦДЮТ – юним туристам  Ксаверівської та Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст. за допомогу в суддівстві та  інструктаж команд-учасниць «Вертикалі-2015».

Зведений протокол районного турзльоту «Вертикаль-2015»  (19 травня 2015 року)

Переглядів: 891 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0