МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РДА

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Квітень » 10 » Весняна «Вертикаль-2016» юних туристів Васильківщини
20:25
Весняна «Вертикаль-2016» юних туристів Васильківщини

Шкільні канікули – переконані юні туристи  - не тільки для відпочинку, а й для тренувань та серйозних змагань.

Вихованці гуртків Васильківського районного ЦДЮТ  розпочали туристичні старти 2016 року районними змаганнями з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

Першість  юних туристів була організована відділом освіти Васильківської райдержадміністрації та відділом туризму і краєзнавства районного ЦДЮТ і проходила 6 квітня 2016 року  в спортивній залі Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, де обладнана спеціальна траса з мережею перешкод для занять з техніки пішохідного туризму.

В змаганнях взяли участь вихованці гуртків пішохідного, спортивного, водного  та велосипедного туризму  центру дитячої та юнацької творчості, які мають спортивні розряди з пішохідного туризму, а також  учні загальноосвітніх шкіл району.

В особистій  першості змагалися 27 юних спортсменів (хлопців та дівчат)  за трьома віковими групами:

- молодша – 7-10 років

- середня  - 11-14 років

- старша – 15-17 років

Переможцями та призерами в особистій першості на дистанції «Мережа перешкод» стали:

в молодшій віковій групі

Серед дівчаток:

І місце – Ковальська Ольга (учениця  Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Дідківська Марія  (учениця Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

Серед хлопчиків:

І місце – Дідківський Владислав (учень Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Полюшко Олександр (учень Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

                Бабенко Єгор (учень Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Сороченко Максим (учень Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

в середній віковій групі

Серед дівчат:

І місце – Панцулая Ангеліна (учениця Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

               Кремсал Ольга (учениця Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Чумак Еліна (учениця Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Тицик Евеліна (учениця Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст.)

Серед хлопців:

І місце – Ковальській Ігор  (учень Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Дубовик Андрій (учень Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Коробченко Іван (учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.)

в старшій віковій групі

Серед дівчат:

І місце – Тарасенко Дарина (учениця Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Бузяк Каріна (учениця Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Гербут Тетяна (учениця Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст.)

Серед юнаків:

І місце – Мороз Назарій (учень Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Довгополов Владислав (учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Зайченко Юрій (учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.)

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти Васильківської райдержадміністрації та ЦДЮТ і пам’ятними медалями.

Бажаємо і надалі вдалих стартів і перемог юним туристам Васильківщини!

Переглядів: 227 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Відділ освіти

Освітянські сайти

Ми у Facebook

Профосвіта вчителя

2019/2020 н.р

Корисні посилання

 pedpresa.com

Захист прав дітей

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Архів записів