Користувачів: 0
Головна » 2014 » Лютий » 13 » Відкрита першість Васильківської районної ДЮСШ
13:54
Відкрита першість Васильківської районної ДЮСШ

8  лютого  2014  року  відбулась відкрита  першість Васильківської  районної  дитячо – спортивної школи  з  баскетболу  серед  юнаків  2000-го  року  народження і молодших.  Змагання  проходили в  смт. Ковалівка   в  спортивному  залі  НВК "Ковалівська гімназія"  і  в  них  приймали  участь   шість  команд, які  були  розбиті  на  дві  групи,  в  кожній  з  яких  змагання  проходили  по  коловій системі.

Києво-Святошинська  ДЮСШ

Після  групових змагань  відбулись стикові  матчі за 3-4 та 1-2 місця. В матчі за  3-4 місця зустрілись господарі: дві команди Васильківської районної ДЮСШ, які в своїх  групах посіли другі місця. В напруженій боротьбі перемогу здобула команда №2 Васильківської районної ДЮСШ, яка і посіла третє місце.

В  головному фіналі - за  1-2  місце - зустрілись команди ДЮСШ №1 м.Біла  Церква та ДЮСШ м.Фастов. В цікавій спортивній боротьбі перемогу здобули хлопці з міста Біла Церква.