Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Січень » 14 » Відкрита першість Васильківської РДЮСШ з волейболу
19:03
Відкрита першість Васильківської РДЮСШ з волейболу

Вже традиційно в перші дні Нового року ми проводимо відкриті першості Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи  з різних видів спорту. 13-14  січня 2016 року в селищі Калинівка відбулись змагання з волейболу в рамках «Фестивалю шкільного спорту» серед команд  юнаків та дівчат 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району. До участі в турнірі  були запрошені всі найсильніші команди загальноосвітніх шкіл. Змагання пройшли в напруженій спортивній боротьбі. Всі учасники прагнули перемогти ,показавши хороший рівень підготовки.

В підсумку переможцями і призерами шкільного фестивалю з волейболу серед юнаків стали:

1 місце - команда НВК « Коваліська гімназія» (вчитель фізичного виховання Ярошенко М.І.)

2 місце - команда  Гребінківської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Столяренко В.А.)

3 місце - команда Лосятинської ЗОШ (вчитель фізичного виховання  Крот О.В.)

Серед збірних  шкільних команд дівчат переможцями і призерами  в підсумку стали:

1 місце - команда  Калинівської ЗОШ №1 (вчитель фізичного виховання Онопрієнко О.І.)

2 місце - команда  Лосятинської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Крот О.В.)

3 місце - команда Гребінківської ЗОШ (вчитель фізичного виховання  Столяренко В.А.)

На високому рівні спрацювала суддівська бригада на чолі з Шаропатим О.В. та Кучмою В.М. На параді закриття директор районної ДЮСШ Нехта В.В. нагородив переможців і призерів та привітав всіх учасників з Різдвяними cвятами та бажав майбутніх перемог !!!

Переглядів: 579 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0