Користувачів: 0
Головна » 2013 » Жовтень » 28 » Всеукраїнські змагання боксерів
16:12
Всеукраїнські змагання боксерів
Бокс стає все більш популярнішим на Васильківщині. У Васильківській районній дитячо-юнацькій  спортивній школі працює відділення боксу ,  де старшим тренером працює  Майстер спорту міжнародного класу Джунківський Олексій Васильович. Його вихованці ставали переможцями різних обласних змагань і турнірів.
       В місті Керч з 24 по 27 жовтня 2013 року проходив  Всеукраїнський турнір пам’яті Бориса Аршинцева та відкритий Кубок України з боксу серед юнаків 2000-2001 року народження. На цих змаганнях , був проведений відбір сильніших юних боксерів до збірної команди України, для підготовки до Чемпіонату Європи . Серед учасників цих змагань були і  чотири вихованці Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи:Марчук Владислав, Дземеюк Владислав ,Фещенко Денис ,Попович Віталій. Хлопці показали хороші боксерські бої і привезли на Васильківщину дві медалі. Попович Віталій в вагові категорії більше 76 кілограмів виборов третє місце  ставши бронзовим призером, а Владислав Марчук в фінальному бою у ваговій категорії до 54 кілограмів переміг боксера з Вінниці і зайняв перше місце піднявшись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Він запрошений до складу збірної України для підготовки до Чемпіонату Європи серед юнаків який відбудеться в 2014 році.
    Участь наших боксерів в цих Всеукраїнських змаганнях стала можлива завдяки підтримці та фінансовій допомозі Васильківського  міського голови Сабадаша В.І. , директора ТОВ « Млин» Сергієнко С.О. та президента  спортивного клубу «Хижаки» Ковальова А.Є.
            Висловлюємо щирі слова вдячності  людям які не байдужі до юнацького спорту.

Директор Васильківської районної ДЮСШ                    Нехта В.В.

Переглядів: 764 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0