Користувачів: 0
Головна » 2019 » Березень » 18 » Змагання юних дзюдоїстів
15:45
Змагання юних дзюдоїстів

Багатими на змагання та напруженими на татамі стали 16 та 17 березня, для учнів відділення дзюдо Васильківської районної ДЮСШ відділу освіти РДА. Наші вихованці приймали участь в трьох змаганнях обласного рівня, до яких їх готувала тренер-викладач ВР ДЮСШ Сагун Олена Василівна.

Спочатку 16 березня  в селищі Коцюбинське проходила відкрита першість  Ірпінської ДЮСШ з дзюдо серед юнаків та дівчат. В цих змаганнях Сальніков Максим виборов перше місце.

Одночасно в місті Корсунь-Шевченківській ДЮСШ Черкаської області проходив турнір присвячений пам’яті загиблих воїнів АТО, в яких наші вихованці завоювали 5-ть медалей:

Тромса Олександр - 2 місце

Пильник Дем’ян - 3  місце

Гануляк Захар - 3 місце

Любий Максим - 3 місце

Саханда Андрій - 3 місце.

17 березня в місті Київ, проходила відкрита першість ДЮСШ «Іпон», в якій Пильник Максим виборов третє місце і бронзову нагороду.

Вітаємо спортсменів та їх батьків з нагородами!!!

Переглядів: 370 | Додав: RMK | Рейтинг: 0.0/0