Користувачів: 0
Головна » 2019 » Жовтень » 10 » Змагання з футболу
13:04
Змагання з футболу

З 2 по 9 жовтня відбулась  першість Васильківського району з футболу серед збірних команд юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл. Спочатку 27 команд  в шести територіальних зонах  вели безкомпромісну спортивну боротьбу на футбольних полях, адже тільки переможець зональних змагань виходив до фіналу і мав право боротись за медалі.

Фінальний етап першості району серед школярів  відбувся на оновленому Гребінківському селищному стадіоні. Шість переможців зональних змагань були розподілені на дві групи, змагання в яких проходили по коловій системі. Після групових змагань відбулись стикові матчі: переможці груп грали за 1-2 місце, а команди які в групах зайняли 2 місце, за бронзові нагороди.

В малому фіналі за 3-4 місця, команда ОНЗ Путрівський НВК здолала команду хлопців з Данилівської ЗОШ та виборола  бронзові нагороди.

Головний фінал за чемпіонство де зустрічались команди Калинівського НВК №1 та ОНЗ Гребінківський НВК виявився куди цікавішим. Команда з Калинівки забивши в першому таймі гол, частіше атакуючи свого суперника пропустила м’яч в свої ворота в кінці другого тайму. За рахунку 1-1  все вирішувалось в серії післяматчевих пенальті, і їх більш вдало реалізувала команда з Гребінок  (4-3) яка і стала Чемпіоном.

В підсумку шістка фіналістів має такий вигляд:

1 місце - ОНЗ Гребінківський НВВК (тренер Столяренко В.А.)

2 місце - Калинівський НВК №1 (тренер Онопрієнко О.І.)

3 місце - ОНЗ Путрівський НВК (тренер Кучма В.М.)

4 місце - Данилівська ЗОШ (тренер Коваленко О.В.)

5 місце - Глевахівська ЗОШ (тренер Михайленко Л.І.)

6 місце - ОЗЗСО «Ковалівський ліцей» (тренер Ярошенко М.І.)

Вітаємо переможців і призерів районних змагань школярів та висловлюємо слова подяки Гребінківській селищній раді та її голові Збаращенко Наталії Сергіївні за допомогу в організації фінальної частини змагань.

Переглядів: 288 | Додав: adminschool | Рейтинг: 0.0/0