19 жовтня 2017 року на базі Гребінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбулося засідання дидактичної майстерні-лабораторії вчителів експериментальних класів НУШ «Творчий пошук» з теми «Реформування початкової освіти в контексті нової української школи». Участь у проведенні засідання взяли педагоги та адміністрація Гребінківського НВК, вчителі експериментальних класів та заступник директора з початкового навчання Путрівського НВК.
Обговорювались питання:
- Методика проведення ранкових зустрічей в початкових класах.
- Організація роботи з батьками на засадах педагогіки партнерства.
- Організаційно-методичні аспекти впровадження проекту нового державного стандарту загальної початкової освіти.
- Рекомендації щодо ведення записів у класному журналі.
- Особливості освітнього середовища за проектом НУШ та ін..
Методист Васильківського РМК Сперкач Т.Г. ознайомила з темою та метою діяльності дидактичної майстерні-лабораторії вчителів експериментальних класів НУШ, опрацювала з присутніми нормативно-правові документи, що регулюють діяльність педагогів експериментальних класів.
Вчителі початкових класів Гребінківського НВК Сілецька О.В., Лисюченко Р.І., Бойченко Л.І., які працюють за програмою особистісно орієнтованого навчання «Крок за кроком», презентували матеріали з досвіду роботи та розкрили питання щодо реалізації ідей програми в контесті НУШ.
Вчитель Гребінківського НВК Желяк М.О., яка 17-18 жовтня була учасником навчального семінару для вчителів експериментаторів регіонального рівня, проведеного на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», розкрила питання формування ключових компетентностей, наголосила на важливості педагогіки партнерства, особливостях реалізації освітніх галузей способом інтеграції.
Колеги Путрівського НВК Табінська Л.В., Ігнатенко А.Р. відзначили активність та зацікавленість дітей, схвальні відгуки батьків.
Учасники засідання в ході засідання підтримали концептуальні ідеї НУШ,
відзначили позитив змісту та методів роботи з дітьми за новим навчально-методичним забезпеченням.
|