Користувачів: 0
Головна » 2018 » Листопад » 27

Майстер-клас вчителів Сперкач Т.Г. та Шестопал А.Ю."Методика компетентнісного навчання з Lego", який заплановано на 29.11.2018 на базі Калинівського НВК №1 перенесено. Дату проведення буде повідомлено додатково. Дякуємо за розуміння.

Переглядів: 374 | Додав: ruba | Дата: 27.11.2018 | Коментарі (0)

25 листопада в місті Київ відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків, на якому виступав і вихованець тренера Харченко О.В. - відділення дзюдо Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Сальніков Максим. Він виступив в своїй ваговій категорії на високому рівні та виборов перше місце і завоював золоту медаль.

Вітаємо спортсмена з медалю Всеукраїнського гатунку!!!

Переглядів: 391 | Додав: RMK | Дата: 27.11.2018

24-25 листопада в місті Дніпро відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка». В турнірі приймали участь 350 дівчат з всієї України, взяла в змаганнях участь і вихованка відділення дзюдо Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Харченко Владислава. Вона в своїй ваговій категорії виступила дуже вдало виборовши третє місце і завоювавши бронзову нагороду Всеукраїнського турніру.

Вітаємо тренера Харченко Олену Василівну та спортсменку з цим успіхом!!!

Переглядів: 352 | Додав: RMK | Дата: 27.11.2018

24 листопада в спортивному комплексі імені Івана Піддубного, що в селищі Калинівка відбулась відкрита першість Васильківського району та ВР ДЮСШ з панкратіону серед юнаків та дівчат.

В змаганнях приймали участь спортсмени з Білої Церкви, Фастова, Василькова, Володарки, Калинівки, Данилівки, Фастівського району. Всього в змаганнях прийняло участь більше 120 борців. Вони пройшли за підтримки депутата обласної ради Одинця Владислава Івановича та директора ТОВ «Агротехсоюз» Дергалюка Івана Володимировича.

... Читати далі »

Переглядів: 357 | Додав: RMK | Дата: 27.11.2018

24 листопада переможці зональних змагань розіграли медалі першості Васильківського району з баскетболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх шкіл яка присвячена пам’яті вчителя – методиста Засухи Олексія Федоровича.

В зональних змаганнях взяли участь 20 команд ЗОШ, але в фінал пробились тільки переможці: Глевахівська ЗОШ, Кожухівська ЗОШ, Плесецька ЗОШ, ОНЗ Гребінківський НВК, Калинівський НВК №1 та НВК «Ковалівська гімназія». ... Читати далі »

Переглядів: 452 | Додав: RMK | Дата: 27.11.2018