Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Січень » 31

Вітаємо Байскову Ліну, ученицю 11 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка зайняла ІІІ місце (вчитель Волкова Оксана Василівна) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових наукових вершин.

Переглядів: 390 | Додав: ruba | Дата: 31.01.2019

Вітаємо Канюка Богдана, учня 10 класу Глевахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який зайняв ІІІ місце (вчитель Цішевська Світлана Володимирівна) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових наукових вершин.

Переглядів: 561 | Додав: ruba | Дата: 31.01.2019

Вітаємо Головату Дарину, ученицю 9 класу Гребінківської гімназії, яка зайняла ІІІ місце (вчитель Клюкова Валентина Василівна) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових наукових вершин.

Переглядів: 364 | Додав: ruba | Дата: 31.01.2019

30 січня 2019 року в селищі Гребінки, на спортивній базі ОНЗ Гребінківський НВК, відбувся фінал першості Васильківського району з баскетболу серед збірних команд дівчат загальноосвітніх шкіл. Після етапу зональних змагань до фіналу пробилось 5-ть команд. Вони і повели боротьбу за медалі. Спочатку в двох групах змагання проходили по коловій системі, а потім відбулись стикові матчі за 1-2 та 3-4 місце.

В мачті за бронзові нагороди зустрілись команди, які в групах посіли другі місця: збірн ... Читати далі »

Переглядів: 386 | Додав: RMK | Дата: 31.01.2019